Matt Transport – Przewóz Osób, Transfery na lotniska

Matt Transport – Przewóz Osób, Transfery na lotniska

Matt Transport to profesjonalna firma przewozowa. Świadczą usługi na terenie miasta Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Żor, Raciborza, Radlina Pszowa i okolic. W zakres usług Matt Transport wchodzi obsługa firm, hoteli oraz międzynarodowych konferencji, zjazdów, sympozjów, a także osób prywatnych. Do dyspozycji klientów 24h , z możliwością szybkiego dojazdu. W przypadku klientów prowadzących własną firmę, istnieje możliwość podpisanie umowy na bezgotówkowe przejazdy . Do każdej usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Matt Transport – Przewóz Osób, Transport pracowników, Transfery na lotniska

Czym się wyróżniają ?
Auta oprócz standardowych przeglądów technicznych dodatkowo kilka razy w roku poddawane są kontroli stanu technicznego, dokładnie sprawdzany jest także wygląd pojazdów. Luksusowe taksówki na specjalne życzenie klienta przygotowują bez żadnych oznaczeń, innymi słowy nie widać , że jest to wynajęte auto jak w standardowej taksówce. Jako pierwsi na rynku wprowadzili usługę outsourcingu logistycznego polegającego na świadczeniu usług przewozowych pod marką klienta. Kierowcy oraz Brandy samochodów sygnalizują, że są bezpośrednio związani z firmą, która ich wynajęła.

Czym się zajmują ?
Teoretycznie praca kierowców Matt Transport polega na przewozie osób .
Najważniejszym celem Matt Transport jest ciągłe podwyższanie poziomu świadczonych usług oraz zadowolenia klienta. Liczy się dla nich punktualnośćniezawodność kierowców, oraz nienaganny wygląd samochodów. Kierowcy są zawsze stosownie ubrani, pomocni i przyjaźni, przez co poczujecie się Państwo nie jak w zwykłej taksówce, lecz jak w prywatnym samochodzie z własnym szoferem. W czasie podróży można przeczyta aktualną prasę, a także ugasi pragnienie serwowaną wodą mineralną.

Chcesz komfortowo i elegancko dojechać
do wybranego celu, zamów transport z nami Tel. 691 242 691

www.matt-transport.pl

Matt Transport – Przewóz Osób, Transport pracowników, Transfery na lotniska